KONST / Litografier / Färglitografi 12156013
nr 1215 6013
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, "Vindkraft". Signerad, numrerad 139/250. Motivet: 50x67 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:34:23
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin